2015. I. Negyedéves program
01.13. (kedd)

Program:
18:00 órától nyilvános elnökségi ülés a Helynekem-ben.

01.20. (kedd)

Program:

17:00 Fekete Zoltán szakmai segítség nyújtása „Csak tiszta forrásból” című fotópályázathoz

A pályázati feltételek és jelentkezési lap:

Egy nívós fotópályázatról van szó, aki szeretne jelentkezni, nyugodtan kérhet személyesen segítséget Zolitól kedden, a képek kiválasztásában is. A pályázati feltételek elolvasása és a képeitek kigyűjtése után szóljatok Zolinak, tudjon róla, hogy 17 órára ott lesztek a Petró-házban. A konzultációhoz a képeiteket pendrive-on hozzátok el, a gyorsabb képnézegetés érdekében mindenképp kisebb méretben.

17:30 Bognár Péter előadást tart: Képeink színhelyességének beállítása az Adobe Photoshop szoftverben.

18:00 Új tagok természet képeinek válogatása a kiállításra

A Miskolci Fotóklub természet képei (amik már egyszer ki voltak állítva a Papszer utcán), február 3-tól egy hónapig láthatóak lesznek a Hermann Ottó Múzeumban is a Pannon-tenger kiállítás mellett.

Kérjük az új tagokat, hogy az általuk legjobbnak tartott színes természet képeikből 5 db-ot hozzanak magukkal pendrive-on, melyből kiválasztásra és kiállításra fog kerülni minimum 1 db.

18:30 Választó bizottsági tagok kijelölése

Áprilisban – tekintettel arra, hogy letelik az egy év - közgyűlést fogunk tartani.

Kérjük, hogy a választó bizottság jelöltjein gondolkozzatok, mert kedden megszavazzuk és kiválasztjuk őket (3 fő).
A választó bizottság feladata:
- a klubtagok megnyilatkoztatása elektronikus úton (kit szeretne elnöknek, elnökhelyettesnek, titkárnak, pénztárosnak)
- a jelöltek összesítése és titokban tartása a közgyűlés időpontjáig
- a közgyűlésen a jelöltek megszavaztatása

02.17. (kedd)

17:30 Szarka János objektív teszteléseinek eredményeiről tart előadást

18:00 Fekete Zoltán bemutatja CD gyűjteményét, melyeken a FIAP pályázatok feltételei mellett az elfogadott képek is megtekinthetőek.

03.03. (kedd)

Program:

Bognár Péter és Bodolai Márton természet képeinek kiállítása a Pannon-Tenger Múzeumban.

03.17. (kedd)

Program:

Dr. Némethné Durkó Annamária előadása az Ellenfényről.

03.31. (kedd)

Negyedév képe választás.

Kategóriák:

a) Kör
b) Szabadon választott

További programok szervezés alatt.

A változtatás jogát fenntartjuk.
A klubnapokat a Petró Házban tartjuk (3525 Miskolc, Hunyadi u. 12.)
Minden páros héten, kedden, 17.30-tól.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket.

Nincs hozzászólás.
Nincsenek üzenetek

Nyelv kiválasztása

Üdvözlet

Felhasználónév:

Jelszó:

Adatok megjegyzése

[ ]

Chatbox

Üzenetek írásához regisztrált tagnak kell lenned - jelentkezz be, vagy regisztrálj

05 máj : 06:32
Azok nem aktívak.

fez
29 ápr : 18:25
hol találom a régi kiállításokat?

gigi
28 nov : 20:15
Nincs jogosultságom a szavazásra.

23 jún : 05:40
Gratula!

v.jozsef
20 jún : 18:52
Sikerült roncs objektívemet eladni.

v.jozsef
28 máj : 20:16
Eladom Nikon csatlakozású 135-400 mm sigma apo teleobimat, alkatrésznek, mert meghibásodott, az eleje szét van bontva, de minden alkatrésze megvan. Lencsék hibátlanok. Javítását szakszerviz nem vállalja, mert nincs hozzá alkatrész. A rekeszállító rudazat végéből tört le egy kis darab. Érdeklődni a vojnits.jozsef@digikabel.hu címen lehet.

fez
15 máj : 19:56

dclxvi
09 máj : 20:34

gigi
09 máj : 20:19
Most megy a miskolci tv_n a DVTK-DVSC focimeccs.ózni Akik voltak fotózni, vissza lehet nézni.

09 máj : 15:19
Ok. Jöhet!